GAL-MET P.H.U. Eugeniusz Sucharski Wyroby Śrubowe Szczecin, Śruby Nierdzewne Szczecin

Katalog produktów:
Wyroby śrubowe Szczecin Wyroby śrubowe Szczecin P.H.U. Gal-Met jest przedsiębiorstwem prywatnym. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1960r. Od 45 lat działa na rynku szczecińskim w tym samym miejscu i w tej samej branży. Zajmujemy się sprzedażą wyrobów śrubowych, okuć budowlanych, łączników ciesielskich, systemów mocowań, galanterią elektryczną, instalacjami odgromowymi. ... (czytaj więcej)
Wkręty do drewna Szczecin Wkręty do drewna Szczecin P.H.U. Gal-Met jest przedsiębiorstwem prywatnym. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1960r. Od 45 lat działa na rynku szczecińskim w tym samym miejscu i w tej samej branży. Zajmujemy się sprzedażą wyrobów śrubowych, okuć budowlanych, łączników ciesielskich, systemów mocowań, galanterią elektryczną, instalacjami odgromowymi. ... (czytaj więcej)
Śruby kwasoodporne Szczecin Śruby kwasoodporne Szczecin GAL-MET P.H.U. specjalizuje się w wyrobach śrubowych. W swoim asortymencie posiadamy: Śruby mosiężne Śruby nierdzewne A2 : A4 Śruby kwasoodporne Śruby i wkręty do metalu i drewna Śruby z łbem sześciokątnym w/g PN 82101 kl.5,8; 8,8 Śruby z łbem sześciokątnym w/g PN 82105 kl.5,8; 8,8 Śruby z łbem młoteczkowym wg PN 82418 ; ... (czytaj więcej)
Płyty kartonowo-gipsowe Szczecin Płyty kartonowo-gipsowe Szczecin P.H.U. GAL-MET zajmujemy się sprzedażą wyrobów śrubowych, okuć budowlanych, łączników ciesielskich, systemów mocowań, galanterią elektryczną, instalacjami odgromowymi. Ponadto na potrzeby naszych klientów w sprzedaży posiadamy: - farby emulsyjne Śnieżka - lakiery i bejce. - płyty kartonowo-gipsowe - odzież robocza BHP ... (czytaj więcej)
adres

ul. Al. J. Piłsudskiego 27
70-461 SZCZECIN
zachodniopomorskie

phone

Zadzwoń do nas!